Informacje

Troje kolarzy Energii na podium w Markach

| 7 września 2018 | 0 komentarzy

W niedziele 2 września kolarze Energii Kozienice wzięli udział w XI etapie Lotto Poland Bike Marahton. W podwarszawskich Markach nasz klub reprezentowało 11-ścioro kolarzy. Startowali na dystansach Mini – 32 kilometry i max – 60 kilometrów. Troje z nich ponownie stanęła na podium w kategoriach wiekowych.

Na dystansie mini dobrze pojechała Anna Wołos – 14 miejsce w generalnej klasyfikacji. 35 była Elżbieta Wyczółkowska, która stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii K5. Na 42 miejscu linię mety minęła Wiktoria Kubik. Wśród mężczyzn 79 był Piotr Nowakowski, 86 miejsce zajął Wojciech Wójtowicz, a na 164 pozycji uplasował się Waldemar Strzelczyk.

Na dłuższym dystansie dobrze pojechali Marcin Kosiński i Paweł Wyczółkowski. Ten pierwszy na mecie zameldował się na 28 miejscu, a tuż za nim był Wyczółkowski, który w kategorii M1 zajął pierwsze miejsce. Drugi był Paweł Seremak – w rywalizacji open  sklasyfikowany na 80 miejscu. Dziesięć lokat za nim uplasował się Andrzej Kudła, a 129 miejsce zajął Jarosław Piskozub.

Drużynowo Energia zajęła wysokie 7 miejsce spośród 146 sklasyfikowanych drużyn!

Kolejny start naszych zawodników to zawody z cyklu Legia MTB Maraton. Tym razem ścigać będą się po doskonale znanych sobie trasach. Impreza odbędzie się bowiem w Kozienicach, w niedzielę 16 września.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, KOLARSTWO, SEKCJE ENERGII

Odpowiedz