Informacje

Ruszył sezon w ligach młodzieżowych

| 30 sierpnia 2018 | 0 komentarzy

Michał Czerwiński (przy piłce) zdobył jedyną bramkę w meczu ze Zniczem Pruszków

Pierwsze mecze nowego sezonu rozegrała część z młodzieżowych zespołów Energii Kozienice. W lidze wojewódzkiej grają juniorzy i juniorzy młodsi, a pozostałe drużyny rywalizują na szczeblu okręgu radomskiego.

Za nami już dwie kolejki w 1. lidze wojewódzkiej juniorów i juniorów młodszych. Drużyna prowadzona przez Piotra Łapińskiego rozpoczęła rozgrywki od wyjazdowego zwycięstwa z Sempem Ursynów 4:1. Do siatki trafiali Jeremi Procki, Dawid Luśtyk, Patryk Starzyk i Jakub Kopciał. W drugim meczu kozieniczanie ulegli na własnym terenie Podlasiu Sokołów Podlaski 1:2. Honorową bramkę zdobył Patryk Starzyk. Trzy punkty po dwóch spotkaniach mają na koncie także podopieczni Artura Gugały. Po wyjazdowej porażce z Radomiakiem 0:4, w sobotę juniorzy młodsi wygrali u siebie ze Zniczem Pruszków 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Michał Czerwiński, który na boisko wszedł zaledwie cztery minuty wcześniej.

Od remisu rozgrywki rozpoczęli trampkarze, których w tym sezonie prowadzi Mariusz Sztobryn. Nasz zespół przegrywał już w Warce 1:4 , ale po hattricku, który w zaledwie siedem minut ustrzelił Damian Jankowski wywiózł punkt z terenu rywali. Pierwszą bramkę dla Energii zdobył Dawid Wójcicki. Na wyjeździe wygrali młodzicy. Piłkarze z rocznika 2006 po dwóch golach Tomasza Szczepaniaka pokonali Proch Pionki 2:1. Punkt trafił na konto orlików, prowadzonych przez Rafała Bartosiewicza. Energia zremisowała z Centrum Radom 3:3. Bramki dla gospodarzy zdobyli Bartosz Ośka, Tomasz Miłosz, Kryspin Chachaj.

I Liga Wojewódzka Juniorów (2000)
Semp Ursynów – Energia Kozienice 1:4
Jeremi Procki, Dawid Luśtyk, Patryk Starzyk, Jakub Kopciał

Energia Kozienice – Podlasie Sokołów Podlaski 1:2
Patryk Starzyk

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2002)
Radomiak Radom – Energia Kozienice 4:0

Energia Kozienice – Znicz II Pruszków 1:0
Michał Czerwiński

I Liga Okręgowa Trampkarzy (2004)
KS Warka – Energia Kozienice 4:4
Damian Jankowski x3, Dawid Wójcicki dla Energii

I Liga Okręgowa Młodzików (2006)
Proch Pionki – Energia Kozienice 1:2
Tomasz Szczepaniak x2 dla Energii

I Radomska Liga Orlików (2008) – grupa 4        
Energia Kozienice – Centrum Radom 3:3
Bartosz Ośka, Tomasz Miłosz, Kryspin Chachaj dla Energii

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, MŁODZIEŻ

Odpowiedz