Informacje

Stracone dwa punkty Energii w zaległym meczu

| 26 kwietnia 2018 | 0 komentarzy

W zaległym meczu 17. kolejki piłkarze Energii Kozienice zremisowali w środę na wyjeździe z walczącym
o utrzymanie LKS-em Promna 1:1. Bramkę, po której Energia prowadziła zdobył Eugeniusz Kołodziejczyk.

LKS PROMNA – ENERGIA KOZIENICE 1:1 (0:1)
bramki: Kamil Trzaska 52′ z karnego – Eugeniusz Kołodziejczyk 31′

Energia: Baranowski – Fusiek, Janiszewski, Lament, Wasilewski,  Kołodziejczyk, Wójcik, Michalski, Czerwiński, Zawadzki , Ciupiński

Kozieniczanie nie wykorzystali szansy by awansować na czwarte miejsce w tabeli. Nasz zespół mimo wyraźnej przewagi zdobył tylko punkt w meczu z przedostatnim zespołem tabeli. Energia prowadzenie objęła w 31 minucie. Podanie Bartosza Zawadzkiego uderzeniem z 16 metrów na bramkę zamienił Eugeniusz Kołodziejczyk. Goście wyrównali na początku drugiej połowy. Po zagraniu ręką jednego z naszych zawodników sędzia podyktował rzut karny.
Piłkarze trenera Grzegorza Seremaka mieli kilka sytuacji by rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Gospodarzy dwukrotnie ratował słupek i poprzeczka.

W innym zaległym spotkaniu tej kolejki Pilica Białobrzegi wygrała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Naprzodem Skórzec 3:2.