Informacje

Zwycięstwo gospodarzy w turnieju Energia Kozienice Cup (ZDJĘCIA, VIDEO)

| 9 marca 2018 | 0 komentarzy

 

Piłkarze Energii Kozienice z kompletem punktów wygrali turniej piłki halowej dla rocznika 2009. W niedzielę 4 marca na parkiecie hali sportowej w Kozienicach rywalizowało osiem zespołów. Na drugim miejscu uplasowała się Korona Góra Kalwaria, a trzecia była Syrenka Soccer School. Królem strzelców został zawodnik naszego zespołu Maksymilian Godlewski.

Walka o zwycięstwo i puchar za pierwsze miejsce trwała ponad siedem godzin. W tym czasie młodzi zawodnicy rozegrali 28 spotkań, grając systemem każdy z każdym. Od początku świetnie spisywał się zespół prowadzony przez Piotra Godlewskiego. Młodzi kozieniczanie w meczu otwarcia pokonali Champion Pionki 6:0. Energia w kolejnych spotkaniach nie zwolniła tempa. Krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa gospodarze pewnie zmierzali po pierwsze miejsce w turnieju. Ku radości żywiołowo dopingujących ich rodziców Energia wygrała wszystkie siedem spotkań.

Podczas ceremonii zakończenia turnieju uczestnikom gratulowali prezes Energii Jerzy Matusik i dyrektor KCRiS Marcin Zmitrowicz. Podziękowali im za sportową walkę w każdym spotkaniu i podkreślili, że tak naprawdę wszyscy są zwycięzcami. Takiego samego zdania byli zresztą wszyscy trenerzy, niezależnie które miejsce zajął prowadzony przez nich zespół.

Indywidualnie nagrodzono czterech zawodników. Królem strzelców z 14 bramkami został Maksymilian Godlewski. Najlepszymi bramkarzami wybrano zawodników Korony Góra Kalwaria. Mateusz Kowalczyk i Jakub Madej za zmianę strzegli dostępu do bramki swojego zespołu i łącznie skapitulowali tylko trzykrotnie.

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju uznany został Szymon Bartuszek. Rok młodszy od większości kolegów napastnik Syrenki czarował nieprzeciętnymi umiejętnościami i instynktem strzeleckim. Liczbą zdobytych bramek ustąpił jedynie królowi strzelców.

Kolejność turnieju Energia Kozienice Cup 2018
1. Energia II Kozienice
2. Korona Góra Kalwaria
3. Syrenka Soccer School
4. Champion Pionki
5. Jedlnia Dzieciom
6. Energia I Kozienice
7. KS Magnuszew
8. KS Warka

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU autorstwa Tomasza Witkowskiego

Bezpośredni link do relacji z turnieju Energia Kozienice Cup 2018

Relacja z turnieju przygotowana przez Kronikę Kozienicką dostępna na YOUTUBE na kanale KDKimBK

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, MŁODZIEŻ, WIDEO

Odpowiedz