Informacje

Mecz z Promną przełożony. W sobotę Energia zagra sparing

| 23 marca 2018 | 0 komentarzy

Jutro w Kozienicach Energia zagra sparing z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Fot. Kamil Zapora

Na pierwszy mecz piłkarzy Energii Kozienice w rundzie wiosennej poczekamy jeszcze przynajmniej tydzień. Zaplanowane na sobotę spotkanie 17. kolejki, w którym nasz zespół miał zagrać na wyjeździe z LKS Promna zostało przełożone. Energia zagra jutro w Kozienicach sparing z Jodłą Jedlnia-Letnisko.

Stan murawy na boisku w Falęcicach, gdzie mecze rozgrywa LKS Promna, nie pozwala na to by jutrzejsze spotkanie doszło do skutku. Obaj trenerzy są zdania, że nie ma sensu ryzykować zdrowiem piłkarzy i lepiej rozegrać mecz w innym terminie. Wstępnie gospodarze zaproponowali środę 25 kwietnia o godzinie 17.30.

Zamiast walczyć o ligowe punkty zespół Grzegorza Seremaka rozegra w sobotę sparing z Jodłą Jedlnia-Letnisko. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół w Kozienicach. Początek o godzinie 10.

Jeśli stan boiska na to pozwoli, pierwszy mecz rundy rewanżowej Energia rozegra w piątek 30 marca o godzinie 16.30. Na stadionie przy Sportowej w Kozienicach gospodarze zmierzą się z ostatnią w tabeli Perłą Złotokłos.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, I ZESPÓŁ

Odpowiedz