Informacje

Energia Kozienice ma nowy zarząd

| 30 marca 2018 | 0 komentarzy

Nowy zarząd Energii Kozienice wraz z pierwszą drużyną przed rundą wiosenną.

W przerwie zimowej zmiany w Energii Kozienice nie dotyczyły tylko kadry piłkarzy. W połowie marca z pełnionych funkcji zrezygnowali Prezes Zarządu gen. Jerzy Matusik, wiceprezes Krzysztof Bomba oraz członek zarządu Stanisław Bartosiewicz. Dwa dni później poznaliśmy skład nowego zarządu.

Prezesem został Paweł Rajn, który przez ostatnie pół roku zasiadał w zarządzie Energii. Od pięciu lat jest j także trenerem grup młodzieżowych w klubie, a obecnie prowadzi rocznik 2006.

Wiceprezesem ds. sportowych jest Cezary Piekarski. Przedsiębiorca, pasjonat piłki nożnej, ciągle aktywnie uprawiający tą dyscyplinę. W przeszłości przez cztery lata startowały w Mistrzostwach Polski w sportach motorowych. Ojciec zawodnika naszego klubu, trenującego w roczniku 2008.

Wiceprezesem ds. organizacyjnych został Marceli Chałczyński. Kozienicki przedsiębiorca, współwłaściciel Kancelarii Chałczyńscy – Spółki Doradztwa Podatkowego. Miłośnik strzelectwa. Wraz z Krzysztofem Izdebskim mają aktywnie działać nad otwarciem strzelnicy sportowej w Kozienicach.

Ponadto w skład siedmioosobowego zarządu weszli Konrad Pawelec, Krzysztof Izdebski, Monika Baran i Karolina Piątek.

Konrad Pawelec to wychowanek i były zawodnik MG MZKS Kozienice. Obecnie trener grup młodzieżowych w Energii Kozienice i Legia Soccer Schools. W przeszłości prowadził także drużyny juniorskie w Motorze Lublin.

Krzysztof Izdebski z Kozienicami związany jest od czterech lat. Czynnie uprawia strzelectwo w klubie SWKS Warka. W Energii będzie odpowiedzialny za sekcję strzelecką. Ma pracować nad otwarciem strzelnicy sportowej w naszym mieście.

Monika Baran z wykształcenia jest pedagogiem. Jej dwaj synowie trenują w grupach młodzieżowych Energii. Także związana od ponad 10 lat z Kozienicami Karolina Piątek jest mamą dwóch młodych piłkarzy naszego klubu, a od półtora roku aktywnie działa w najmłodszych grupach wiekowych Energii.

W obecnym składzie nowy zarząd będzie pracował przynajmniej do najbliższego Walnego Zgromadzenia Delegatów Energii Kozienice, które ma odbyć się w czerwcu tego roku.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, I ZESPÓŁ

Odpowiedz