Informacje

Kadra Energii Kozienice zamknięta. Jest ośmiu nowych

| 5 sierpnia 2017 | 0 komentarzy

Ostatnim pozyskanym zawodnikiem jest napastnik Roman Skowroński (z prawej)

Na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu kadra czwartoligowej Energii Kozienice jest już  w komplecie. Do drużyny prowadzonej przez Grzegorza Seremaka dołączyło ośmiu zawodników. Dwóch to wychowankowie klubu z drużyny rezerwy. Kadra na rundę jesienną liczyć będzie 22 zawodników, z których pięciu to wychowankowie.

W letniej przerwie Energia pozyskała dwóch obrońców, dwóch pomocników oraz dwóch napastników. Linię defensywy wzmocnią stoper Mateusz Wójcik, w poprzednim sezonie grający w Orle Wierzbica oraz pozyskany z LKS-u Promna boczny obrońca Michał Wasilewski.
Największe pole manewru szkoleniowiec będzie miał w środku pola. Do podstawowych pomocników z poprzedniego sezonu dołączyli młodzi zawodnicy – 18-letni Przemysław Sobolewski i starszy o dwa lata wychowanek Wisły Puławy Patryk Osiak. W kadrze znalazł się także Patryk Świątek z drugiego zespołu Energii.
O miejsce w ataku z Danielem Ciupińskim będą rywalizować dwaj młodzi snajperzy. 21-letni Roman Skowroński, wychowanek Radomiaka Radom, który poprzedni sezon spędził w trzecioligowej Avii Świdnik oraz starszy o dwa lata Bartłomiej Książek, który w poprzednim sezonie grał w Broni.
Pewne miejsce między słupkami ma Emil Piaseczny, a drugim bramkarzem będzie Paweł Różański, który także dołączył z drugiego zespołu.

Pierwszym rywalem Energii w walce o ligowe punkty będzie Sparta Jazgarzew. Kozieniczanie zagrają na wyjeździe w sobotę 12 sierpnia o godzinie 11. Przed własną publicznością zaprezentują się tydzień później, a ich rywalem będzie LKS Promna. Mecz na stadionie przy Sportowej rozpocznie się o godzinie 12.

KADRA ENERGII KOZIENICE NA RUNDĘ JESIENNĄ 2017

Bramkarze: Emil Piaseczny, Paweł Różański

Obrońcy: Bartłomiej Janiszewski, Michał Lament, Łukasz Szary, Marcin Fusiek, Michał Wasilewski, Mateusz Wójcik

Pomocnicy: Bartłomiej Michalski, Bartosz Zawadzki, Sebastian Pryciak, Mateusz Majewski, Mateusz Midziołek, Andrzej Kalinka, Eugeniusz Kołodziejczyk, Piotr Czerwiński, Przemysław Sobolewski, Patryk Świątek, Patryk Osiak

Napastnicy: Daniel Ciupiński, Bartłomiej Książek, Roman Skowroński

Przyszli: Różański (z drużyny rezerw), Wasilewski (LKS Promna), Wójcik (Orzeł Wierzbica), Sobolewski (Broń Radom), Świątek (rezerwy), Osiak (Wisła Puławy), Książek (Broń), Skowroński (Avia Świdnik)

Odeszli: Maciej Mazurek, Michał Kula, Michał Janik, Kacper Kokosza, Viktor Putin

 

W ostatnim meczu kontrolnym Energia pokonała w sobotę Ceramikę Opoczno 2:1. Obie bramki dla gospodarzy zdobył w pierwszej połowie Daniel Ciupiński.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, I ZESPÓŁ

Odpowiedz