Informacje

Piłkarze Energii Kozienice odwiedzili dzieci w szpitalu

| 5 czerwca 2017 | 0 komentarzy

Z okazji Dnia Dziecka we wtorek 30 maja Klub Sportowy Energia Kozienice wraz z Wolontariuszami z Enea Wytwarzanie odwiedził Szpitalny Dziecięcy Oddział Pediatryczny kozienickiego szpitala.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, rozmawiano z chorymi dziećmi o sporcie, ich zainteresowaniach, życzono jak najszybszego powrotu do zdrowia. Dzieci otrzymały prezenty, które sprawiły im wiele radości.

Na koniec zaproszono wszystkie dzieci do uczestniczenia w zawodach sportowych organizowanych przez Klub oraz do uprawiania sportu w strukturach klubu.

Wizytę upamiętniono wspólnym zdjęciem dzieci ze sportowcami oraz wolontariuszami.

Organizowane akcje odwiedzin różnych ośrodków wychowawczych i leczniczych przez nasz klub cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Staramy się od najmłodszych lat przekazywać jak ważnym aspektem w naszym życiu jest uprawianie sportu i prowadzenie zdrowego trybu życia wśród najmłodszych.

Zarządu Klubu bardzo serdecznie dziękuje za zaproszenie do naszego szpitala personelowi lekarskiemu, wolontariuszom z Enea Wytwarzanie za pomoc przy organizacji, a dzieciom życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia aby mogły spełniać swoje marzenia. Życzymy im w tym szczególnym dniu, w Dniu Dziecka wszystkiego najlepszego.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, GALERIA

Odpowiedz