Informacje

Dzień Dziecka z Energią w Przedszkolu nr 5

| 5 czerwca 2017 | 0 komentarzy

W czwartek 1 czerwca na zaproszenie dyrekcji i pracowników Publicznego Przedszkola nr 5 im. Wandy Chotomskiej w Kozienicach, Klub Sportowy Energia Kozienice uczestniczył w obchodach Dnia Dziecka.

Podczas uroczystości Klub Sportowy Energia Kozienice zorganizował dla dzieci akcję „Bezpiecznie na rowerze”.

Zawodnicy sekcji kolarskiej Kamil Jeżak i Mikołaj Wieczorek zaprezentowali zgromadzonym dzieciom jak bezpiecznie zachowywać się podczas jazdy rowerem. Został również zaprezentowany pokaz pierwszej pomocy przez ratownika medycznego z firmy Neo-Med Arkadiusza Sosińskiego na jednym z kolarzy. Pokaz swoich umiejętności piłkarskich zaprezentowało dwóch świetnych piłkarzy naszego klubu Viktor Putin oraz Eugeniusz Kołodziejczyk, którzy pokazali kilka sztuczek z piłką co wzbudzało duży zachwyt wśród dzieci.

Następnie na plac wjechały 3 piękne motory z grupy motocyklowej HUSARR z Kozienic co było jedną z niespodzianek dla dzieci. Dzieci chętnie zadawały dużo pytań do pasjonatów motorów i robiono sobie pamiątkowe zdjęcia. Panowie opowiadali dzieciom o bezpiecznym zachowaniu na drodze i swoich podróżach na motorach.

Zabawa przebiegała w świetnej atmosferze a dzieci były pełne zachwytu z przygotowanych dla nich atrakcji nagradzając gromkimi brawami naszych sportowców. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe gadżety klubu sportowego Energia Kozienice oraz zapowiedziały że będą chętnie uczestniczyć w wydarzeniach sportowych organizowanych przez nasz klub.

Klub Sportowy Energia Kozienice pragnie złożyć serdeczne podziękowania za zaproszenie Dyrekcji Przedszkola i ich pracownikom, w szczególności Monice Pyc. Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, które sprawiły nam ogromną radość umożliwiając pokazanie swoich umiejętności sportowych nagradzając nasze występy Wielkimi brawami.

Dziękujemy również Grupie Motocyklowej HUSARR z Kozienic, firmie Neo-Med, sportowcom naszego klubu za aktywny udział w tym szczególnym dniu.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, GALERIA

Odpowiedz