Informacje

Energia włączyła się w charytatywny Rajd dla Ani

| 3 kwietnia 2017 | 0 komentarzy

Rajd rowerowy, występy muzyczne, aukcje, loteria, zabawy i konkursy… Setki osób wzięło w sobotę udział w charytatywnej imprezie na rzecz Anny Piątkowskiej, nauczycielki PSP w Brzeźnicy. Mieszkańcy Ziemi Kozienickiej udowodnili, że mają gorące serca, a akcja spotkała się ze świetnym odzewem. Klub Sportowy Energia Kozienice włączył się aktywnie do akcji, między innymi zapewniając zabezpieczenie w postaci karetki z ratownikami.

Zebrano 30 635,72 zł, 15 euro i 5 funtów!

Około godziny 11:00 przed Urzędem Miejskim zebrały się setki rowerzystów, którzy w ramach imprezy wyruszyli na rajd. Organizatorzy przygotowali dla miłośników dwóch kółek trzy trasy o różnej długości (8, 14 i 32 kilometrów). W sumie spod urzędu do Brzeźnicy ruszyło ponad 350 osób, a także przedstawiciele policji i motocykliści z Kozienickiego Stowarzyszenia Jednośladów HUSARR, również pracownicy Enei Wytwarzanie, którzy pomogli zabezpieczyć przejazd.

Wielki finał imprezy odbył się na placu szkolnym. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, takich jak występy muzyczne, pokazy sztuk walki, stoiska gastronomiczne, wystawa gadów, prezentacja historycznej broni i umundurowania, malowanie buziek czy formowanie kreatywnych balonów. Ogromną popularnością cieszyły się licytacje gadżetów, takich jak zdjęcia z autografami reprezentantów Polski czy piłka z podpisami zawodników Vive Tauron Kielce. Ogromna kolejka ustawiała się też do loterii fantowej.

Anna Piątkowska to nauczycielka z PSP w Brzeźnicy, która od kilku lat zmaga się z nowotworem.  Sobotnia akcja udowodniła, że mieszkańcy Ziemi Kozienickiej to ludzie o gorących sercach.

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, Energia Kozienice, GALERIA

Odpowiedz