Informacje

Pierwszy sparing Energii

| 11 lipca 2015 | 0 komentarzy

D.Ciupiński (w środku) w meczu z Hutnikiem

Promnik Łaskarzew 1-2 Energia Kozienice.  

Już jako III ligowiec Energia Kozienice, rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny z zespołem z Łaskarzewa. Według informacji uzyskanych od trenera Pawła Potenta, mecz kontrolny stał na dobrym poziomie sportowych. W naszej drużynie, wystąpiło aż 8 testowanych zawodników, którzy z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony także w kolejnych grach kontrolnych. Na chwilę obecną, nie zapadły żadne decyzje co do pozyskania nowych zawodników. Z powodów osobistych w sparingu nie zagrali nasi dwaj etatowi zawodnicy A.Strąg oraz A.Kalinka. Z zespołem trenuje już Kacper Nowocień, który co na to wszystko wskazuje pozostanie w naszym zespole na rundę jesienną.

Paweł Potent nie ukrywa że w dalszym ciągu czeka na odpowiedź kilku zawodników, którzy relanie mogą już od pierwszego meczu stanowić o sile naszej drużyny.

W najbliższą środę w Kozienicach o godzinie 18.00 kolejny sparing, tym razem rywalem Energii będzie beniaminek III ligi lubelskiej Lewart Lubartów.

Bramki dla Energii:

51′ zawodnik testowany

60′ zawodnik testowany

Tags:

Kategoria: AKTUALNOŚCI, I ZESPÓŁ

Odpowiedz